تبلیغات
❀world football❀ - نیمار:بله.من پرادعا هستم اما مثل بكهام به سر و وضعم نمیرسم.
نیمار: بله، من پرادعا هستم؛ ولی مثل بکام به سر و وضعم نمی رسم

نیمار،ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا در گفتگو با مجله فرانسوی سورفیس درمورد شرایط پیش رویش گفت:« فشارها روی من تاثیر نمی گذارد. از سالها پیش رویایم بازی کردن در تیم ملی برزیل بود.»


  نیمار ستاره جوان و برزیلی باشگاه بارسلونا خوشش می آید که لباسهای خوبی بپوشد و به موهایش برسد و به تیپ و قیافه اش برسد. ولی مراقب باشید.او خودش را metrosexual نمی داند و معتقد است که فردی نیست که مثل بکهام بیش از حد به تیپ و قیافه و ظاهرش اهمیت بدهد.

نیمار در صحبت هایی گفت:« من خیلی پراداعا هستم ولی این هیچ وقت مبدل به یک مشکل نشده. » این مجله فرانسوی روز 26 جولای چاپ خواهد شد و نیمار در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:« بله .من دوست دارم که برای خودم لباس و عطرهای خوب بخرم و برای موهایم کرم های مخصوصی خریداری کنم و به سرو وضعم برسم ولی من خودم را یک metrosexual (فردی که بیش از حد به تیپ و قیافه و ظاهرش می رسد) نمی دانم. بکام این سبک و استیل را دارد.»

 ستاره 21 ساله بارسلونا ترسی از مسئولیتی که قرار است روی دوش او گذاشته شود ندارد. این روزها نیمار به عنوان اسطوره ملی برزیل شناخته می شود. نیمار ادامه داد:« فشار برروی من تاثیر نمی گذارد. از جوانی رویایم بازی در تیم ملی برزیل و مبدل شدن به اسطوره ای در میان مردم بود. برای هرگونه چالشی آماده ام. من همیشه آماده این هستم.»

تاریخ : چهارشنبه 2 مرداد 1392 | 01:17 ب.ظ | نویسنده : alireza sadeghi | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.